برند شیامی را می شناسید؟

بهترین فروشگاه شیامی

در این مقاله قصد بر این است که در مورد برند شیائومی توضیح داده شود همچنین برترین محصولات شیائومی مطرح می شود.

شیائومی تنها پس از سه سال از زمان شکل گیری این شرکت، به چهارمین مارک بزرگ تلفن های هوشمند در چین و خالق یکی از محبوب ترین ROM های سفارشی اندرویدی در سراسر جهان دست یافته است

شرکت شیائومی یک شرکت الکترونیکی چینی است که در آپریل 2010 توسط مدیرعامل سابق Kingsoft، لی جون، به عنوان یک شرکت نرم افزاری ایجاد کننده یک ROM سفارشی جدید بر اساس اندروید گوگل، تأسیس شد و مقر آن در پکن است.

شیائومی اولین تلفن هوشمند خود را در آگوست 2011 منتشر کرد و سریعاً سهم بازار را در چین بدست آورد تا به بزرگترین شرکت هوشمند کشور در سال 2014 تبدیل شد. هدف آنها فراهم کردن رابط کاربری آسان بود.

تلفن Xiaomi Mi3 لقب قدرتمندترین تلفن هوشمند جهان در زمان خود گرفت و از برترین محصولات شیائومی بود.

محصولات شیامی
محصولات شیامی

Redmi یک گوشی هوشمند مستقر در چین و یک زیر مارک متعلق به شرکت الکترونیکی چینی شیائومی است. این محصول به عنوان یک تلفن هوشمند ساخته شده با بودجه شیائومی معرفی شد، که اولین بار در ژانویه 2013 اعلام شد.

شیائومی ROM سفارشی MIUI را بر اساس اندروید ساخت و بعداً آنها شروع به ساخت تلفن هوشمند کردند.

MIUI، به یک موفقیت بزرگ و از برترین محصولات شیائومی تبدیل و به بسیاری از دستگاه ها منتقل شد. در اواخر سال 2013 شیائومی بیش از 30 میلیون کاربر MIUI در سراسر جهان داشت!

MIUI ROM به دلیل استفاده بسیار راحت از سرویس های پیشرفته مانند پشتیبان گیری از ابر، پخش کننده موسیقی آسان و فروشگاه برنامه های مخصوص آنها، به iOS اپل تشبیه شده است و جز برترین محصولات شیائومی به حساب می آید.

محصولات شیامی
محصولات شیامی

در سال 2011 شیائومی نه تنها نرم افزار مخصوص خود را تولید کرده بود، بلکه سخت افزار مخصوص خودش را نیز تولید کرد. Mi One یکی از بهترین مشخصات تلفن و یکی از برترین محصولات شیائومی بود که قیمت بسیار مناسبی را داشت.

محصولان برتر شیامی

شیائومی دستگاههای دیگری همچون تلویزیون هوشمند، روتر Wi-Fi، تبلت، تلفن های هوشمند، اپلیکیشن های موبایل، لپ تاپ، کیف و کفش، ریش تراش، هدفون، تلویزیون، باند تناسب اندام و بسیاری محصولات دیگر تولید کرده است که در سایت Myitkala در درسترس است.

برگشت به بالا
فروش آنلاین محصولات دیجیتال
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه