نسل جدید ساعت های هوشمند اپل

خرید ساعت هوشمند

ممکن است بارها به خرید بهترین ساعت هوشمند فکر کرده باشید. اما اینکه ساعت هوشمند چه برندی خوب است و قیمت خرید آن با بودجه شما یکی است یا نه، درگیری هایی را در ذهن شما ایجاد کرده باشد.

یکی از پیشتازان در صنعت تولید گوشی های هوشمند، ساعت هوشمند و …، شرکت اپل است. اولین اپل واچ یا همان ساعت هوشمند ساخت شرکت اپل، در آوریل 2015 رونمایی و نهایتاً وارد بازار فروش شد که خوشبختانه مردم از آن استقبال زیادی کردند. ساعت های هوشمند اپل، تنها مناسب کسانی است که از گوشی های اپل استفاده می کنند. زیرا این ساعت برای انجام برخی از کار ها، نیاز دارد تا به گوشی متصل باشد و به کارگیری آن جز این امکان پذیر نخواهد بود.

از سال 2015 تا به امروز، سری 1، 2، 3، 4 و 5 ساعت های هوشمند اپل در سپتامبر هر سال رونمایی شده است.

خرید ساعت هوشمند
خرید ساعت هوشمند

معرفی نسل جدید ساعت هوشمند اپل

بله درست است. ساعت هوشمند سری 5 شرکت اپل، نسل جدید ساعت هوشمند این شرکت است که همراه با گوشی های آیفون 11 رونمایی شد.

بدنه این ساعت از جنس تیتانیوم است و یکی از ویژگی های جذابی که دارد، نمایشگر همیشه روشن آن است. پیش تر از این، تنها با حرکت چرخشی صفحه ساعت رو به بالا، صفحه نمایشگر روشن می شد.

از دیگر ویژگی های جدید ساعت هوشمند سری جدید اپل، می توان به امکان برقراری تماس اضطراری، قطب نمای داخلی و … اشاره نمود.

این ساعت در دو سایز 40 و 44 میلی متر به بازار عرضه شده و یکی از برتری های آن نسبت به دیگر ساعت های هوشمند اپل، صفحه مربعی شکل است که دارای زاویه منحنی بوده و به خوش دست تر شدن و زیبا شدن آن کمک شایانی کرده است.

خرید ساعت هوشمند
خرید ساعت هوشمند

عمر باتری برای نسل جدید با وجود صفحه همیشه روشن، 18 ساعت اعلام گردیده.

پیشرفت تکنولوژی هر سری توانسته به پیشرفته تر شدن کارایی و عملکرد سری های جدید ساعت هوشمند اپل کمک کند. برای خرید بهترین ساعت هوشمند اپل در هر سری، بد نیست پیرامون ویژگی ها و کاربرد هایش تحقیق کنید.

سایت myitkala، سایت منبع خوبی برای کسانی می باشد که قصد خرید بهترین ساعت هوشمند را دارند.

برگشت به بالا
فروش آنلاین محصولات دیجیتال
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه