کانفینگ مودم دیلینک

انواع مودم دلینک

انواع مودم دیلینک از قدرتمند ترین مودم های تولید شده هستند که قابلیت فراهم کردن اینترنت بسیار پر سرعت  را دارند. از سوی شرکت دی لینک، انواع مودم دیلینک با مزایا مختلف ساخته و عرضه شده اند که هم اکنون بهترین و با کیفیت ترین آن ها در سایت myitkala موجود هستند. شما به راحتی و تنها با چند کلیک ساده می توانید مودم مورد نظر خود را سفارش دهید و پس از دریافت آن در درب منزل، برای کانفینگ آن اقدام کنید.

انوع مودم دیلینک

همانطور که اشاره کردیم، مودم دیلینک در انواع اشکال و کاربردها عرضه شده است. شما می توانید قبل از خرید بررسی کنید که هدف شما از خرید این مودم، استفاده بی سیم است یا سیمی؟، مودم قابل حمل می خواهید یا ثابت؟ و برای استفاده شخصی در منزل لازم دارید یا که برای یک محیط های بزرگتر مانند یک شرکت تجاری؟ چنان چه از نوع و کاربرد مد نظر خود مطمئن شدید آنگاه می توانید به سایت ما رفته و با مطالعه اطلاعات مربوط به انواع مودم دی لینک ما، مودم خود را سفارش دهید.

انواع مودم دلینک
انواع مودم دلینک

نحوه کانفینگ مودم دیلینک

در صورت خرید و دریافت هر یک از انواع مودم دی لینک لازم است بدانید که هر مودم برای استفاده، باید از قبل کانفینگ شود. منظور از کانفینگ کردن تنظیم کردن مودم یا پیکربندی آن است یا به بیان دیگر اعمال تنظمیات اولیه برای راه اندازی مودم است. پس از نصب مودم دی لینک، باید اطلاعات مختلفی چون نام، QOS، PCR، نام کاربردی، پسورد، VPI، VCI و غیره را تنظیم کنید. از میان این موارد نحوه تنظیم کردن VCI و VPI از بقیه موارد بسیار مهم تر است.  اطلاعات مربوط به این دو بخش، تنها دو عدد هستند که می توانید از ISP یعنی شرکت فراهم کننده سرویس اینترنت خود که می تواند شاتل، داتک، افرا نت و غیره باشد، دریافت کنید.

انواع مودم دلینک
انواع مودم دلینک

سخن آخر!

مودم دی لینک یکی از برندهای معتبر و با کیفیت جهان در زمینه ساخت مودم است. هم اکنون انواع مودم دیلینک در بازار وجود دارند که می توانند پاسخگوی هر سلیقه و نیازی باشند. در این راستا myitkala با ایجاد سایت فرشو محصولات حوزه IT، بیش از پیش خرید را برای شما آسان تر کرده است.

برگشت به بالا
فروش آنلاین محصولات دیجیتال
x کارایی بهتر در اپلیکیشن دانلود برنامه