شرایط عودت کالا

با توجه به گستردگی کالاهای ارایه شده در سایت مای آی تی کالا کلیه محصولات دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند. کالاهای مصرفی نظیر کارتریج و جوهر چاپگرمشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی باشد.

مغایرت اطلاعات سایت با کالای ارسال شده

اطلاعات و مشخصات کالاها از سایت سازنده کالا استخراج می شود و امکان تغییر اطلاعات در طول زمان وجود دارد. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات فنی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد ظرف مدت 24 ساعت کاری باید این تفاوت به مای آی تی کالا اطلاع داده شود. در صورتی که تفاوت از روی بسته بندی و جعبه کالا مشخص باشد باید بدون استفاده و باز کردن کالا باز گردانده شود در غیر این صورت بعد از باز شدن امکان بازگردانی وجود ندارد . مدت زمان رسیدگی به کالاهای مرجوعی 72 ساعت می باشد در صورت تایید مغایرت کالا برای مشتری تعویض میگردد در غیر این صورت کالا برای مشتری با هزینه خودش پس فرستاده می شود.

ایراد یا مشکلات کالای خریداری شده:

مشکل و ایراد فنی باید ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا به مای آی تی کالا اطلاع داده شود. در این سرویس مشکلاتی که کاربر با استفاده نادرست( شکستگی, خط و خش نصب وراه اندازی ناصحیح) که به سلامت فیزیکی کالا صدمه وارد کند را شامل نمی شود و از نوشتن توضیحات یا زدن برچسب مبنی بر ایراد کالا جدا خود داری کنید.
اگر کالایی مشکل داشته باشد پس از دریافت و پذیرش کالا توسط مای آی تی کالا بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده از طرف مشتری توسط کارشناس مربوطه تست و اعلام نظر نهایی بین 48 تا 72 ساعت کاری زمان خواهد برد.اقلامی که شامل 7 روز بازگشت کالا نمی شوند عبارتند از :
هارد دیسک- دی وی دی رایتر – پرینتر – اسکنر – کارتریج – cpu اینتل – سوکت مادربورد های اینتل که آسیب ظاهری دیده اند کارت گرافیک بایوس خورده و مانیتور با 4 پیکسل سوخته یا روشن که استاندارد بین المللی می باشد توسط خود مشتری باید به گارانتی ارسال شود.

آسیب دیدگی در اثر حمل و نقل

اگر این آسیب قبل از تحویل گرفتن بسته قابل مشاهده باشد مشتری می تواند از تحویل بسته خودداری کرده و کالا را برای ارسال مجدد به مای آی تی کالا مرجوع کند.هرگونه آسیب در حمل و نقل به عهده موسسه حمل و نقل کننده می باشد.محاسبه هزینه ارسال در صورت انصراف از خرید یا ایراد فنی و آسیب دیدگی ظاهری که به تایید کارشناس مای آی تی کالا نباشد هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.یکی از نکات مهمی که خریداران عزیز به اشتباه فکر میکنند که اگر تا 7 روز از خرید کالا نگذشته باشد می توانند بدون دلیل کالای خود را مرجوع کنند لذا قبل از خرید کاملا مطمین شده و سپس خرید خود را انجام دهید .در مورد صفحات نمایش از قبیل مانیتور و نوت بوک و غیره تا 3 پیکسل سوخته یا روشن از صفحه نمایش شامل گارانتی نمی باشد از تعداد 4 عدد بیشتر شامل شرایط گارانتی می باشد.

روشهای ارسال کالا

خارج از تهران 1-  پست 2-  تیپاکس 3-  چاپار 4-  باربری 5-  پایانه محدوده تهران ارسال کالا در شهر تهران توسط پیک و هزینه آن طبق تعرفه نرخ رسمی و بعهده مشتری می باشد و زمان ارسال آن 24 ساعت کاری است. همچنین با مراجعه حضوری بعد از هماهنگی با دفتر مای آی تی کالا تشریف آورده و کالای خود را تحویل بگیرید.